Цифровий реформування системи для очного дна камери

Цифровий реформування системи для очного дна камери
Чат зараз
Відомості про продукт

Ви збираєтеся оптом медичного, хірургічного Офтальмологічний цифрових реформування системи для очного дна камери зроблено в Китаї з одного з провідних цифрових реформування системи для очного дна камери для офтальмології виробників і постачальників? Ласкаво просимо, щоб перевірити ціни з нами.

На цифровий формат для очного дна камериХарактеристики та функцій оновлення

1. оптики перетворення об'єктив:


Твін основні технології з нашими модернізації це: перегляд оптики перетворення об'єктив які підключення за допомогою цифрової камери повинні бути точний розмір як перегляд Інтернетуeld. Хроматичні аберації, вільних,високої чіткості imaging обробки.

Wелектронних виробів електронної техніки розроблена 6 набори кілька штук Гауса типу оптики перетворення об'єктив (тепер upgradet до 8 комплектів), в поєднанні з 10 мільйонів пікселів цифрової камери, надання всі переваги perfect Imaging очного дна з додаванням синхронний візуалізації та миттєвої наявність зображень запису.


2. метод і мета оновлення

Зробити цифровий, вкласти оптики перетворення адаптер до камери оригінальний очного дна, не модифікації або зміни. Фільм камера залишається доступним у використанні. П ісля Парижа, високої чіткості хроматичної imagings доступні безпосередньо через оригінальний окуляри, якість imagings наздогнав або навіть перевищили останню версію камери digital-ready коштів.


3. томографія злиття функція


Цифрова система інтегрується датиs кінцева в якість зображення, діагностичні універсальність і здатність оновлення до майбутніх технологій. Кілька зображень накладення, злиття і графіки функцій дати користувачеві широкий спектр діагностичних інструментів.

4. Datebase систему управління й депозит


а. Establish бази даних для пацієнта, така діагностика, статистика інтеграції, сортування управління, тримати постійне записів.

b. цифровий Паттен картки для пацієнта, легко звіту.

c. база даних для пацієнта, інтелектуальні пошуки зображень.

д. відомості про принтер, резервного копіювання, зберегти запис CD.

e. відео, депозит, повторно грати в

ф. обробки зображень, збільшення, принтер.

5. зображень прогресує:

. відмінну цифрового зображення обробки системи надання мета діагностувати для клініки.

b. зображення необмежений manify функції, зробити кращі хвороба перевірка можливих.

c. зображення продуктивніше поруч, між різними пацієнтів або різні періоди для одного пацієнта.

д. сітківки зображення вимірювання, розрахувати доступні; яскравість і контраст є ajustable; патологічних chages на доступні.

e. зображень, відео передачі між захоплення зображення номер, лазерний номер і робочому приміщенні синхронно.

ф. легко роздрукувати і зберігати постійний запис і вперед на офтальмологічна клініка.

-Висота: 150%; шрифт - розмір: 16px; mso шрифт кернінг: 1px; "> відмінні цифровою обробкою зображення системи надання мета діагностувати для клініки.

Розслідування