Робочий стіл очного дна камери

Робочий стіл очного дна камери
Чат зараз
Відомості про продукт

Ви збираєтеся оптом медичного, хірургічного Офтальмологічний робочого стола очного дна камери зроблено в Китаї з одного з провідних робочого стола очного дна камери для офтальмології виробників і постачальників? Ласкаво просимо, щоб перевірити ціни з нами.

Камера TNF-505-mydriatic Цифрова очного дна інтегрує функції mydriatic та mydriatic очного дна фотографію. Таким чином він може легко задовольнити вимоги щоденний амбулаторна служба для офтальмології а також буде потужним інструментом для скринінгу очного дна розчином очного дна ефективне і якісне зображення. Він надає комплексні очного дна зображень високої рентабельності. Топ пікселів, Дзеркальна система обробки зображень і відмінні оптичні системи, є більше переваги TNF505 очного дна камери, ніж інші бренди.


Зовнішня система візуалізації SLR, надає користувачам легкий доступ з високою роздільною здатністю фотографій.

Зовнішні Дзеркальних зображень системи, не тільки забезпечує яскравий колір і багаті деталей, але також робить це так легко для модернізації.Топ пікселів пропонує фантастичний досвід з деталями.

Вона забезпечує 18-мегапіксельною фотографії і відмінні оптичні imaging системи. Таким чином фотографія буде в кінцевому підсумку ясно після часткового збільшення, який є життєво важливим для діагностики мінімальний ураження.Інтеграція з mydriatic та mydriatic очного дна фотографія


Інтеграція mydriatic та mydriatic очного дна фотографують, повністю відповідає необхідності професійний огляд очного дна і очного дна скринінгу.


Простий інтерфейс і простота експлуатації

Простий вигляд, багаті imaging асистуючою системи і фокус позиціонування системи із двох допоміжні точками, зробити операцію легкодоступних для навіть зелений руки, які ніколи не використовувати камери очного дна.Низький ліхтарик режим зйомки

Якщо вибрано режим зйомки до низької ліхтарик, Фото очного дна яскравим та чітким все ще можуть бути отримані. В той же час, пацієнтs комфорту забезпечено у великий way.


Розслідування