2016 ААО зустрічі, ЧикагоСтенд №: 250-251


WelcometovisitShanghaiNewEyesintheupcoming2016AAOMeeting! Ourlatestophthalmicportableequipment:portabledigitalslitlamp, portablefunduscameraandotherproducts, willbeondisplayforyourexperienceandguidance!

Американська академія офтальмології (ААО) була заснована в 1980 році, тепер має більш ніж 7000 членів. Як worldand #39; s найбільший і самий великий науково-практична конференція на офтальмологія ААО охоплює усі питання офтальмології та фахівців. Це найкраще місце, щоб дізнатися про освіту на місці з колегами по всьому світу. ААО виставка є також на worldand #39; s кращих платформи для відображення міжнародних офтальмологія-медичних продуктів і обладнання, щоб знайти клієнтів, розвивати нові ринки та сприяти міжнародному публічності.

Основні теми конференції: катаракти, захворювань рогівки, так і зовнішніх, глаукома, внутрішньоочного запалення, uveitis, офтальмології, офтальмології, офтальмології, офтальмології, офтальмології, косоокості хірургія, захворювання сітчатки, склоподібне захворювань, візуальні реабілітації і так далі.


На дисплеї
Поручень очного дна камери


HD зображення і стабільною продуктивністю

Nonmydriatic і широкий погляд

Простота експлуатації і портативні нести

Обслуговування великих даних і різні режимі читання

Постріл і зберегти, реального часу передачі очного дна фотографій через WIFI
Портативний цифровий щілини лампа

Високої andStable чіткості зображення

10 разів масштаб і в режимі реального часу відображення зображення високої чіткості, для більш точного детальний рішення


Новий оптичних Systemand великих поле зору

Професійний оптичних дизайн для передньої фотографію пропонує чіткі та яскраві вид.


Простота експлуатації і відмінну мобільність

Елегантний зовнішній вигляд з ергономіки і протипухлинні програми, забезпечує більш практичні та потужною продукту. Одна кнопка, HD передньої образ захопили.


Незалежний дослідження і розробки адаптерами серій за новими очима