Збільшився на 400-fold у 10 років, які шанси новими очима ловити?У 2015 році, доходи 164 млн юанів, чистий прибуток більше 40 мільйонів юанів, як нові Позабіржовий ринок компанії, нові очі ефективності бізнесу нічим не поступається деякі A-частки компаній. І десять років тому, коли компанія була заснована в Тонджі університеті національного університету науки парку, щорічний прибуток лише 37 млн.

Почав з цифрових рішень Офтальмологічний обладнання, серії Офтальмологічний обладнання є в шоу-рум новими очима. Засновник та голова пан Тан Delin розповів дослідницької групи, він почав підприємство з камери Цифрова очного дна.

Більше десяти років тому, коли цифрові камери були впливають традиційні фільм, маркетинг, стало важко для Офтальмологічний лікарень надати фільмів для пацієнтів. Свідками цього, як equipmentmaintenanceworker в офтальмологічна лікарня, думка прийшла до пан Тан: створення цифрових рішень для традиційних плівковою камерою очного дна. Успішної трансформації очного дна камера з нецифровим сигналу для цифрового сигналу, не тільки зробив дорогого устаткування продовжити роботу, а також приніс дохід 20000 юанів Mr.Tang. З розумінням бізнес-можливості Mr.Tang подав у відставку і почав свій власний бізнес.Г-н Тан: "ці обладнання повинні були бути усунуті з лікарень, які б витратили 500 тисяч на ЕЦОМ. Але ony 80 тисяч зробити машини цифрові. Таким чином великий обсяг витрат будуть збережені, і ми можемо тримати експлуатацію тез машини. І це також заощадить багато часу для лікарів тому, що немає більше фільм необхідно бути надруковані."До 2015 року всі камери очного дна у лікарнях, плівки типу, 1200 одиниць в Китаї і 10000 одиниць в усьому світі. Тепер ринку цифрових очного дна камери була розроблена повністю.

В даний час нове очі протистоїть нова проблема: що робити далі? Г-н Тан спрямована на іншу машину Офтальмологічний — — щілини лампа. Щілини лампа є необхідним обладнанням для офтальмологічний огляд. Перш ніж ми зробити цифровий, є 12000 одиниць в Китаї і 50000 одиниць в усьому світі. Якщо Цифрова трансформації зробив вартість 30 тисяч юанів для кожної одиниці, розмір ринку є 1,5 млрд юанів.


Що відбувається після того, як всі старі Офтальмологічний машини були перетворені? Відео запису система для хірургічного мікроскоп, записує всю операцію, яка забезпечує чудове рішення для медичних конфліктів. Співпрацюючи з Zeiss, як тільки Zeiss продає хірургічні мікроскоп, система запису відео з новими очима придбають разом. Система запису відео може не тільки використовуватися в офтальмології, але і в ортопедії, нейрохірургії та іншими відомствами. Він має великий ринок і набагато більш конкурентоспроможною ціною, ніж систем за кордоном.