JenLab пропонує нову перевірку якості Для трансплантації рогівки

Рогівковий захворювання є другою по значущості причиною сліпоти в усьому світі. Коли звичайні методи лікування не, зір пацієнта може бути відновлена тільки через трансплантацію донорських рогівки людини.

Пересадка рогівки є найбільш поширеною процедурою трансплантації в світі. Тим НЕ менше, не вистачає донорів , щоб задовольнити попит, з часом очікування до тих пір , як дев'ять місяців для донорської рогівки. Додавання до цієї проблеми, велика кількість зразків донорських непридатне для трансплантації з - за медичну запис донора або з - за погану якість тканини, такі як низька щільність ендотелію клітин. Як правило, пожертвувана рогівка зберігається в протягом декількох днів або навіть тижнів, в спеціальних контейнерах до пересадки.

Пересадка рогівки є найбільш поширеною процедурою трансплантації в світі

Багатофотонні томографія
В даний час контроль якості на подарованих рогівки виконуються щілинної лампи, забезпечуючи інформацію про рогівці анатомії і морфології. У JenLab , ми розробили новий метод з більш високим дозволом, пропонуючи додаткову інформацію про клітинному метаболізмі, а також про структурну організацію стромального колагену. Метод називається многофотонной томографії (МРТ).

MPT на основі ближній інфрачервоній області фемтосекундних лазерних технологій вже використовується в клінічній практиці для забезпечення неінвазивним, етикетки , вільних оптичних біопсій шкіри людини. Сучасні програми включають в себе раннє виявлення чорного раку шкіри, оцінку антивікових косметичних засобів , а також вимір стоншування шкіри в космонавтів після тривалих космічних подорожей.

Тепер, за фінансової підтримки програми ЄС горизонт 2020 (грант 726666, лазерно-гісто, фаза 2-SME), JenLab освоює використання MPT для поліпшення перевірки якості рогівки трансплантатів, з використанням оптичної метаболічної візуалізації, колаген томографії, і липида / вода візуалізації. Метаболічний стан може бути оцінений з допомогою флуоресцентної життя autofluorescent коферментів. Мережа колагенових фібрил може бути відображена з допомогою генерації другої гармоніки (SHG), де інфрачервоний лазерний промінь передається в слабкий синє світло. Хімічна інформація про розподіл ліпідів і вмісту води може бути отримана шляхом швидкої комбінаційних (автомобілі) спектроскопией. АВТОМОБІЛІ також відкриває шлях до вивчення фармакокінетики очних крапель.

Чітке уявлення в рогівку
В процесі MTP JenLab, в кілька детекторів дозволяють одночасне вимірювання флюоресценції, час життя флюоресценції, SHG і авто з однієї чутливості фотонів. Типова оптична секція , що складається з 512 х 512 пікселів займає всього шість секунд. Внутрішньоклітинні клітини і мережу колагену можна відразу побачити на екрані.

У першому клінічному дослідженні в Саарі University Medical Center, ми продемонстрували MPT зображення може бути використано для опису морфології шарів рогівки, внутрішньотканинний клітин, коллагеновой мережі, а також метаболізму людини рогівки. Крім того, бактеріальне зараження може бути виявлено.

Цікаво відзначити , що метаболізм різних внутрішньотканинний клітин були виявлено збільшення з плином часу після пожертвування, в той час як метаболізм важливих ендотеліальних клітин зменшується. Таким чином, МРТ може бути використаний для оптимізації процедури зберігання і оцінити відповідний час для трансплантації.

Ми вважаємо , що в протягом наступних кількох років, MPT може бути використаний для перевірки якості високого рівня пожертвуваних рогівки для трансплантації з метою збільшення числа позитивних хірургічних результатів. Крім того, в природних умовах МРТ буде також досить імовірно , буде використана на людському оці , щоб діагностувати хвороби , такі як діабет через прямий вид в організм через прозоре вікно людини: рогівки.

Shanghai New Eyes Medical Inc. була заснована в 2005 році і отримав опубліковані в 2012 році є першою опублікована компанією в офтальмологічній медичної галузі.

Ми спеціалізуємося на цифровий системі запису відео для офтальмологічного обладнання, наприклад, щілинна лампа мікроскопа, фундус камери мікроскоп, офтальмологічний хірургічний мікроскопом, AB сканування, офтальмоскоп і т.д.

Для отримання додаткової інформації , будь ласка , натисніть: http://www.eyesmed.com/products