Причини провалу мікроскоп

A і покласти стандартний спосіб перевірки різьблені ноги лінії поміщають в твердість метр (або мікроскоп) етап роботи, перевірити Ши перший регульований хороший фокусна відстань, робить в окуляр бачення всередині або проекційний екран Shang можна зняти, щоб побачити стандартні різьблені лінія ніг різьблені лінії і пристосування до і окуляр в межах різьблені лінії співпадають, то буде читаннях мікроскоп різьблені лінії та стандартні різьблені лінія ніг різьблені лінії для порівняно , повинна по крайней мере в вимірювання весь спектр 5 за інтервал п. для вимірювання, інтервал абзацу в порівнянні з 3 рази, візьміть 3 рази в порівнянні з результатами середнього, його відносне на наявність помилок w ся введіть для розрахунку:

W =(Li-L) /L×100%

Тип: помилка W--(mm), Li - Редінг мікроскопа порівняння вимірюваної length(mm) (я = 1 ~ 5), L - стандартний сітки масштабу порівняння фактичних довжина (мм).

Читання мікроскоп масштабу порівнює пункт за пунктом описаних вище, помилки не може перевищувати ± 0,5%.

Другий, причини та регулювання

1. мікроскоп хмарно очистити

Основна причина: об'єктив брудні або пліснявою.

Усунення несправностей: коли немає пилу і бруду на об'єктиві, використовуючи кисть, перо крапля, то з об'єктивом паперу або з вати, змоченою в алкоголь або ефіру, протріть ретельно по циркуляр стежці, але не витирайте втрат рідини.

2. не можу ясно бачити відступу в дзеркало краю

Основна причина: деякі розпушування об'єктива.

Ліквідація: кріплення об'єктив є вільні знову.

3. Редінг мікроскоп значення масштабу і калібрувальні шкали не співпадають

Основна причина: об'єктив лінзи сипучих лінза або об'єктив мета трубки прокладки на з'єднання втрачено, фокусна зміни.

Ліквідація: мета об'єктив кріплення, якщо пральна машина не вистачає і після возився з товщиною, з підходящим шайби, щоб мінімальний положення калібрування помилка.

4. читання мікроскопом масштабувати значення більше ніж калібрувальні шкали

Основна причина: об'єктив барель збільшення, може бути вільно трубки суглобів.

Усунення несправностей: знову затягніть болт трубки роз'єм.

Читання мікроскоп повинна бути чистою зберігаються, довгий час, можуть бути розміщені в сушарка toprevent цвілі. За допомогою процесу, щоб м'яко, а щоб не пошкодити мікроскопом, впливають на точність вимірювання і термін служби.