Підготовка окулярах раніше те, що є оптометрії оптометрії обладнання здебільшого використовується в процесі

Перед підготовкою у келихи оптометрії є обов'язковим для програми. Тим часом оптометрії є точною, досвідом, крім професійних окуліст, оптометрії обладнання добрим чи поганим, також відіграли вирішальну роль.


Обладнання оптометрії зараз багато хто, найбільш часто використовуваних наступних класів, представити вам один одного. Так що кожен може розуміти, але і всім під час підготовки кадрів окуляри, зробити його легко відрізнити професійних оптометрії одиниць, чи ні.


1 бачення, світлового короба стіл: інструмент для тестування візуального гостроти.

2, перевірте диск: склала оптометрії тестів; тест використовується для знаходження очі Диоптрийная, ходьба, щоб спробувати спостерігати а також як нейтралізації випробування стандартів.

3, поблизу гостроти діаграми: використовується для знаходження поблизу; і освітлювача типу eye діаграми використовується ondifferential діагноз заломлення статусу.

4, зосередивши увагу ліхтарик: використовується для перевірку око, як допоміжні освітлення; також використовується як спостереження за pupillary рефлекс світла світло і проекції джерело світла за допомогою рогівки рефлекторні точки.

5, лінійки: вимірювання межзінічної відстані; подвоює як окулярів кадри з лінзами розміру засобів вимірювання.